Bodrum RehberiGüncel Yazılar

Dent Art Port, Bodrum’un En Ayrıcalıklı Diş Polikliniği.

Dent Art Port Bodrum’da yeni açılan işletmeler arasına katılan Dent Art Port Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ayrıcalıklı tedavi planlarıyla hizmete başladı. Her geçen gün nüfusu biraz daha artan Bodrum’da, tecrübeli ve ayrıcalıklı bir diş tedavisi, arıyorsanız, bodrum diş Polikliniği ‘ni güvenle tercih edebilirsiniz.

Son teknoloji ekipman ile donatılmış dört klinik ve bir diş protez laboratuvarından oluşan klinikte her şey sizin için düşünülmüş. Bünyesinde bulunan laboratuvar sayesinde tedavi planınız hem daha uygun maliyetli hem de daha kısa sürede sizin için planlanıyor.

Alanında tecrübeli ve başarılı doktorların çalıştığı klinikte, ileri tıp teknolojisi kullanılıyor ve tedavileriniz sorunsuzca gerçekleştiriliyor.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir klinik ortamında, hijyen standartlarına uygun ve konforlu bir hizmet alabilirsiniz.

Dent Art Port Farklı branşlarda uygulanan diş tedavileri:

Lamine Diş TedavisiZirkonyum Kaplama
Porselen KaplamaDiş Beyazlatma
Total BakımDiş İmplantı
OrtodontiGülüş Tasarım
Kanal Tedavisi Estetik Diş Hekimliği
Diş Eti Tedavisi Çocuk Diş Hekimliği
Dent Art Port Diş Polikliniği Tedavi Hizmetleri

Aradığınız Mükemmel Gülüşü Sizin İçin Tasarlıyoruz!

Dent Art POrt Ağız ve diş Polikliniği

Bodrum’da bir ilki gerçekleştiren Diş Polikliniği’nde benim en beğendiğim özellik, panoramik röntgen cihazına sahip olmaları. Bu cihaz sayesinde diş ve ağız sağlığınız ile ilgili her türlü sorunun zahmetsizce görüntülenebilmesi oldukça konforlu bir deneyim.

Bunun yanında diğer bir ayrıcalıkta dijital gülüş tasarımı seçeneğini Bodrum’da estetik diş tedavisi hizmetleri içinde, bir ilk olarak gerçekleştirmek için yola çıkmış olmaları.

Bir Diş Polikiliniği’nden beklenebilecek her türlü imkanın fazlasına sahip olan klinikte Bodrum’a katma değer sağlayan bir hizmette Dental Turizm alanında çalışıyor olmaları.

Bodrum’a gelen turistlerin hem seyahat, hem de tedavi hizmetlerini planlayarak Dental Turizm alanında da sektörün önde gelen kurumlarından biri olma yolunda ilerliyorlar.

Tatile gelmişken Total Diş bakımınızı da yaptırmaya ne dersiniz?

Bodrum tatilinizde, hazır fırsat bulmuşken hem kendi hem de ailenizin diş bakımını yaptırmak sizin için doğru bir karar olacak. Trafikle uğraşmadan, aynı gün içinde planlayarak hem denize hem de diş doktorunuza gideceksiniz.

Sizin için hazırlanmış, uygun tedavi planı ve ya total ağız bakımınızla uzun yıllar sağlıklı dişlere sahip olacaksınız. Dent Art Port Diş Polikliniği’nde Bütçenizi yormadan ve tatil keyfiniz kaçmadan hayalinizdeki gülümsemeye ulaşın.

Duygu Balcı

“Yolculuklar düşüncelere gebedir. Hareket eden bir uçak, gemi ya da tren kadar bizi kendimizle konuşmaya sevk eden pek az şey vardır. Önümüzdeki manzarayla aklımızda gelip giden düşünceler arasında garip bir bağlantı vardır.: geniş düşünceler geniş manzaralara yeni düşünceler yeni mekanlara ihtiyaç duyar.” Alain de Botton / Seyahat Sanatı Daha fazlası için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu