BİZ KİMİZ?

Hakkımızda yazısı yazmak  blog aleminde bir kuralmış. Ben de, bu kurala uydum ve sizler için bir yazı hazırladım.

Üniversite yıllarından beridir gezmeyi çok seven, bir çift olarak başladı  hikayemiz. İzmir’den Çeşme’ye otostopla gittiğimiz bir yolculuk sırasında yol kenarında ki bir amca, ben vereyim paranızı yeter ki yapmayın bunu çoocuğum deyince; güvenli seyahatin önemini kavradık 🙂

Eş dost tatilde  beş yıldızlı otellerde şezlong üstünde güneşlenirken biz,  dağ, tepe, yağmur çamur demeden ülkenin en güzel yerlerini en konforsuz haliyle gezdik. Her tatilden daha çok yorulup şişen ayaklarla geri döndük.

2012 yılında e artık yurt dışı da  lazım diye düşününce; sırt çantalarımıza doluşup, soluğu BANGKOK şehrinde aldık. Elde bir tek biletle, ilk yurt dışı deneyimini uzak doğuda geçirmekte neymiş derseniz kesinlikle haklısınız derim 🙂

Bunca şeyin üstüne 2011 yılından beridir çocuklu bir tatil için en iyi alternatifin  kampçılık  olduğuna karar verip, sevgili kızımızla beraber dağ tepe demeden  kampa gitmeye başladık.

Gidilip görülecek neler  neler varmış dedikçe biz, elimizde onca  resim, onca tecrübe ve bilgi birikti. Bunca biriken anıyı saklamak  için de bir gezi sitesi hazırlamak gerekti. İşte sitemiz böylece oluşuverdi…

BRUGESDE BİZ

DAHA ÇOK GEZSEK  YASİN

Daha Çok Gezsek ekibinin  1979 doğumlu  Bodrum’da yaşayan üyesi. Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu, Marmara Üniversitesi  İngilizce Finans ve Muhasebe Masterlı oldukça zeki:) Mesleği, son derece sıkıcı  bir meslek olduğunu düşündüğü  Bankacılık 🙂 Sitenin olmazsa olmazı olan tüm güzel fotoğraflarını ve drone görüntülerini hazırlayanı. Her gittiğimiz seyahatin mavi saatlerinde  yüzlerce resim çekeni. Macera dolu tüm aktiviteler kendi fikri. Yıllardır, eşinin bitmek tükenmek bilmeyen müze ziyaretlerinin sabırla sonlanmasını bekliyor. Gezi hazırlığının son kontrolörü ve akıl vereni. Pek belli etmese de çok neşeli….

Bunca çekilen fotoğraf arşivlerden çıkarıldı. Artık hepsi birer yıldız. @dahacokgezsek sayfamızın olmazsa olmazı tüm müthiş fotoğraflarını çeken @yasinbalci_official artık profesyonel bir web sayfası olarak yayın hayatına başladı.

Fotoğraf Çekimi

Drone çekimi,

Video İçerik Üretimi,

Mekan ve Özel Gün Fotoğraf  Çekimleri

Fotoğraf  düzenleme ve  benzeri tüm konular hakkında

 İnstagram:           @yasinbalci_official 

Web Sayfamız:      www.yasinbalci.com    

 info@yasinbalci.com   adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

DAHA ÇOK GEZSEK  DUYGU 

Daha Çok Gezsek ekibinin 1979 doğumlu Bodrum’da yaşayan yazarı. Dokuz Eylül Üniversitesi Adalet Yüksek Okulu ve  Kamu Yönetimi  mezunu;  şu sıralar da, İstanbul Üniversitesi Felsefe okuyanı, İçerik Editörlüğü yapanı ve Sosyal Medya Uzmanı. Daha Çok Gezsek sayfasının tek ve tek çalışanı. Günlerce ve gecelerce yazıları yazıp, derleyip toplayanı. Her seyahat  öncesi tüm  gezi rotalarının çıkarılıp gidilecek en önemli yerler yazılarının hazırlanması onun işi. Genelde elinde bir şehir rehberiyle dolaşan müze ve tarih aşığı. Bitmek tükenmek bilmeyen gezgin ruhunu tedavi etmeye çalışıyor. Her nerede değilse orada iyi olacakmış gibi geliyor…Kendini bildi bileli hep bir şeyler yazıyor ve durmadan okuyor…

DAHA ÇOK GEZSEK  DURU

Daha Çok Gezsek ekibinin 2010 doğumlu Bodrum’da yaşayan en küçük üyesi. Henüz ortaokula gidiyor ve harika piyano çalıyor. Sürekli gezmeye, dağlarda kamp yapmaya ve çadırda uyumaya çok alışık. Oldukça  uyumlu ve herkesle samimi. Ekibin en neşelisi ve en çok eğleneni. Kendisi için her ülkeden posta kartı ve o ülkenin orijinal dilinde yazılmış bir çocuk kitabı biriktiriliyor. Bir an önce büyüyüp sitenin iş yükünü devralması bekleniyor.

İnstagram : @durubalcipianist

Youtube:  Duru Balcı

 Sitemizde içerik yayını, reklam seçenekleri ve yazılarla ilgili, bilgi almak ve iletmek  için duygubalci79@gmail.com  ya da  dahacokgezsek@gmail.com e-posta adreslerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AYRICA İLETİŞİM FORMUNU KULLANARAK DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Başa dön tuşu