Kamp / Karavan

Gezi YazılarıKamp / KaravanYurtiçi

KAPADOKYA GEZİSİ

ÜÇ GÜZELLER ÜRGÜP1 Mayıs tatilimizi hafta sonu tatiliyle birleştirerek gerçekleştirdiğimiz  Kapadokya gezimiz çok güzel geçti. Kapadokya için anlatılan ve okuyacağınız bir sürü gezi yazısından ve hafta sonu turundan farklı olarak biz tatilimizi Çadır Kampında yaptık. Bizim gibi alternatif  ve uygun fiyatlı tatil bakıyorsanız ve macerayı seviyorsanız bu yazıda anlatacaklarım sizin için de iyi birer seçenek olacaktır.

Bir kaç günlük araştırmadan sonra gördük ki Kapadokya, Türkiyede ki en güzel , en  donanımlı çadır /karavan ve kamp alanlarından birisine sahip. Ne yazık ki, biz Türklerin çokta  bilmediği ve çok ta tercih etmediği bu harika alanlar karavanla gelen bir çok turist misafire ev sahipliği yapıyor.

İstanbul’dan yaklaşık 7,5 saatlik bir araba yolculuğundan sonra KAYA KAMP sizleri tüm güzelliğiyle karşılıyor.

Kamp / Karavan

MALZEME LİSTESİ ÇADIR/KAMP

ÇADIR TATİLİ

Çadırda kamp yapmak, çok keyifli bir tatil deneyimidir. Bu keyifli tatil planı öncesinde, gittiğiniz diğer tatillerinize göre biraz daha farklı bir bavul hazırlığı  yapmanız gerekir. Bunun dışında kamp alanında kalacağınız süre içerisinde yaşamınızı sürdürecek temel ihtiyaç ve gıda maddelerinin tam olarak hazırlanması gerekmektedir.

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin.

Abone olduğunuz için teşekkür ederim.

Bir şeyler yanlış gitti.