Güncel Yazılar

Ucuz, Hesaplı Ve Pratik Tatil Rehberi…

Ucuz Uçak, Ucuz Otel, Ucuz Alışveriş = Ucuz  Tatil

İndirimkodlarim.com
İndirimkodlari.com

Yaz aylarının gelmesiyle beraber hepimizde  bir tatil planı yapma hevesi başladı. Her şeyde olduğu gibi internet bu alanda da en büyük ve en güvenilir yardımcımız. Bu planlamayı yapmak bazı insanlar için bir eziyete dönüşürken bazıları içinde rahatlıkla halledilen küçük bir detay . Yurt içi kültür turlarında ve ya  otel konaklamalarında Turizm Acenteleri ve Tur Firmaları hala en güncel  bilgiyi sağlıyor.Ama konu biraz daha detaylı yurt dışı gezilerine gelince bu firmalar tarafından istenilen yüksek fiyatlar her gezme meraklısını kendi başına plan yapmaya yönlendiriyor.

 Ucuz Tatil ;

  • İlk seçenek Ucuz Uçak Bileti. Bunun için www. Scycanner.com sitesi aradağınız bileti bulmanızı sağlayacak.  Bir çok hava yolunun karşılaştırıldığı bu sitede gidiş – geliş  tarih kısımlarından; tüm yıl sekmesini seçerek en iyi bilet fiyatını veren zaman grafiğini  kolayca görebilirsiniz. Bir diğer atlanmaması gereken  site www.momondo.com.tr.
  • Avrupa içinde bir ülkeden başka bir ülkeye giderken bakmanız gereken ilk site ise www.Ryan Air.com. Gideceğiniz  ülkeye yakın bir ülkeye uçup; oradan da bu hava yolu firmasıyla aktarma yapabilirsiniz. Bazı günlerde  7€ ya kadar düşen  bilet kampanyaları oluyor.
  • Ucuz Konaklama için en bilindik sitelerin başında www.tripadvisor.com.tr   ve   www.booking.com  sitesi  geliyor. Uygun fiyata bir konaklama bulma şansınız çok yüksek.
  • Ev değiş tokuş sistemini kullanarak tatilinizi çok daha uygun bir hale getirebilirsiniz. Bunlardan en önemlileri benimde üyesi olduğum www.couchsurfing.com    ve    www.homeexchange.com/tr siteleri.  Bu sitelerde sistem evinizi başkasıyla paylaşmak üzerine kurulu. Türkiye’de henüz çok  yaygın olmasa bile; yurt dışında ki insanların çok sık kullandığı bir uygulama.
  • Ucuz Alışveriş için  internet üzerinden alışveriş yaparken sizin için üye iş yerlerinin indirim kodlarını veren www.pikodi.com sitesi . Bu sitenin anlaşmasının olduğu  Tatil-Bilet-Otel kategorisinde ki     ( Booking.com  , Geziko.com , Tatil.com , Tatilsepeti. com, Tripsta.com, E-dreams.com,turna.com )gibi bir çok site için  belli oranlarda olan  indirim kodlarınızı alıp internet alışverişlerinizde güle güle harcayabilirsiniz.
      BİRLİKTE  YOL ALALIM….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu